Zakázková výroba pro lov

Výroba exkluzivních zbraní pro myslivce a lovce. Jedná se o exkluzivní provedení kulových, brokových či kombinovaných zbraní na principu odsuvných závěrů (kulovnice opakovací) či lůžkové zbraně. V sortimentu jsou tedy velice přesné a reprezentativní kulovnice či kulové dvojáky nebo elegantní obojetnice.

Zbraně jsou stavěny přímo na míru a přání zákazníka dle požadovaného vzoru. Jako předloha slouží například věhlasné kulovnice Rigby či různá provedení z věhlasného Ferlachu.

Základem pro stavbu kulovnic jsou nově vyráběny špičkové systémy 98, či levnější varianty nových systémů České Zbrojovky Uherský Brod. Kulové dvojáky a obojetnice jsou stavěny na z gruntu vyráběných systémech (baskule) Anson Deeley.

Hlavně jsou vyráběny z polotovarů Lothar Walther či dalších špičkových výrobců, jako jsou Krieger, Proof a další.

Nedílnou funkční, ale hlavně estetickou součástí je pažba, která je vyráběna přesně na míru z luxusního tureckého ořechu. Pažbu zdobí ručně rytá rybina a šelaková povrchová úprava.

Jako montážní systém jsou voleny buď modernější rozhraní jako různá 60°prismata či klasičtější Schwenk, nebo velmi elegantní klapka. Jednotlivé zbraně lze vyrobit ve standardním kalibru, či tropické ráži.

Samozřejmostí jsou i provedení pro leváky!

Image 1 Image 1 Image 1